Kurzy, lekce, semináře

Momentálně kurzy ani lekce nepořádám

Kurzy Mindfulness (MBSR)

Kurz MBSR je intenzivní kurz Mindfulness, jehož účinky jsou prověřené stovkami vědeckých studií. Kurz je vhodný pro ty, kdo mají zájem dostat Mindfulness do svého života. Během kurzu začnete zakoušet benefity, které Vám všímavost přinese do života. Stejně jako uvidíte všechny překážky v praxi (lenost, ospalost, nuda, neklid, netrpělivost, atd.), o kterých budeme mluvit, na základě Vaší konkrétní zkušenosti. Co je také důležité, po osmi týdnech v kurzu si vytvoříte návyk pravidelně cvičit. Kurz zahrnuje cca 26 hodin na lekcích

Cena kurzu 4900,- Kč (poskytuji individuální slevy)

Nejbližší naplánované kurzy mindfulness (MBSR) pro veřejnost

Brno:

28.2.2019-18.4.2019, tj.každý čtvrtek 18:00-20:30. Celodenní setkání v rámci kurzu proběhne v neděli 7.4.2019 (09:00-16:00)

 

Ochutnávkové lekce

Jednou za čas pořádám 2-hodinové ochutnávkové lekce Mindfulness, které jsou ideálním úvodem do Mindfulness, pokud se chcete o Mindfulness dozvědět více. Řekneme si co mindfulness je, a k čemu se nám v životě hodí. Budeme mluvit i historii, což Vám umožní pochopit kontext a řekneme si něco i o kurzu MBSR. A hlavně, budeme mindfulness prakticky cvičit, v pohybu i v klidu. Většinou padá hodně dotazů, Vaše otázky budou zodpovězeny. Termíny lekcí najdete na hlavní stránce, popřípadě jako události na FB.

Pravidelná meditační setkání

Pravidelná meditační meditační setkání jsou určena pro ty kdo buď prošli kurzem Mindfulness, mají zkušenosti s meditací, nebo alespoň absolvovali ochutnávkovou lekci a chtějí více praktikovat. Na lekci probereme nějaké konkrétní téma spojené s meditací, dohromady cca 40minut praktikujeme (v sedě, jóga, chůze). Termíny lekcí najdete na hlavní stránce, popřípadě jako události na FB.

 

Další

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz nebo máte zájem absolvovat některý z naplánovaných kurzů, prosím vyplňte tento kontaktní formulář. Odpovím. Také, pokud byste chtěli absolvovat kurz, ale nehodí se Vám žádný z nabízených termínů, kontaktujte mě. V případě většího zájmu od více lidí vypíšu další kurz.

Můžete mě také kontaktovat, pokud máte zájem o vedení semináře, kurzu ve firmě nebo dalších aktivit ohledně mindfulness.